| Florian000 a întrebat:

care este interesat sa facem seriale cu minecraft deci care are sv de minecraft normal si microfon eu filmez si le bag pe youtube deci care vrea add: robertflorianp@yahoo.com

cu care o sa mearga dau si Funda si Vot!

7 răspunsuri:
| paty10 a răspuns:

Hey robert037.Imi spui cum sa ii dau demancare la avatarul meu din minecraft.Eu acum am inceput sa joc si nu stiu tare multe.Imi poti zice te rog cum sa il hranesc? happy

| Florian000 explică (pentru paty10):

K deci ca sa faci hrana omori animale ex:porci, gaini, vaci etc. dupa cand o ai in mana apesi clic dreapta si ti da hrana cam asta e dar poti sa si o prajesti la cuptor. pentru mai multe informatii cauta pe google/yotubewinking succes

| paty10 a răspuns (pentru Florian000):

Ok mersi mi-am dat seama happy ai o idee buna.eu ma bag...dar sa stii ca sunt fata big grinam un program cu care filmez filmuletz, tu ce program folosesti?

| Florian000 explică (pentru paty10):

Nu mai filmez. dar daca vrei putem face ep ca nu conteaza daca esti fata... apropo filmam cu fraps

| Florian000 explică (pentru paty10):

Dar ai sv?

| paty10 a răspuns (pentru Florian000):

Eu sunt noua la minecraft happy am inceput abia acum vreo 4 zile laughing deci nu prea am chesti... nu am server sad

| paty10 a răspuns (pentru Florian000):

Mai am o intrebare cum fac chestiile alea cu care sap in pamant? big grin...ca habar n-am laughing