| Cristyy01 a întrebat:

Caut si eu un metin2 pvp clasic romanesc adica pana la posedata si sirius (se poate si beta ) P.S. fara modatii sau donatii!
Funda!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand Energy MT2 dacă vrei un server PVP-PVM. Crești foarte repede, găsești multe iteme la magazin, le poți evolua, etc.

| Cristyy01 explică (pentru anonim_4396):

Am spus pvp clasic si fara donatii...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cristyy01):

Pe fiecare metin, donatiile sunt pentru intretinerea serverului in schimbul itemelor, cateodata ii mai intra fondatorului in buzunar. Asta e rolul metinelor.

| CarolValsan a răspuns:

Metin2Nexus In metinul acela nu doneaza nimeni