| Baicu_Denis_1996 a întrebat:

caut un metin fain de 2 saptamani dar n-am gasit nimic.Ma puteti ajuta cu un metin2 pvm -pvp sau doar pvm ca Metin2 Gth sau Earth metin2 cu otel la mag si macar battle ...rate sa fie 1000x nu mai putin sa nu fie pustiu sa fie diverse eventuri (ox, ev in pvp map, ecc) Lasati cateva info despre metin si link.Dau funda la cel mai bun raspuns Mersi :3

Răspuns Câştigător
| Cristi594 a răspuns:

Dinasty sau nerd... aste sunt mai misto

| Baicu_Denis_1996 explică (pentru Cristi594):

Niste info si link?

| Baicu_Denis_1996 explică (pentru Cristi594):

Info si link?

| Cristi594 a răspuns (pentru Baicu_Denis_1996):

Http://www.nerdmetin2.com/ ia de la nerd din pacate dinasty s-a inchis