| Cr1s71an a întrebat:

ce bonusuri sunt bune pentru Shaman sau pentru Sura pe hammer sau pe steel? Dau funda pentru cele mai bune dar nu la 6/7 si la celelalte

Răspuns Câştigător
| ajutorrrrrrr a răspuns:

Simplu incepem cu arma: trebuie sa aiba neaparat 20hh 30 int si daca ai si ceva critica e perfect. Coiful> 20 hh 20 magie si daca prinzi si otravire sau viteza de atac e super. Armura+papuci+colier= 20 sabie 20 pumnal 20 2 maini si ceva pv 2-3-4 k cerceii neaparat 20hh si sabie pumnal 2 maini cati prinzi 15-20 pe scut trebuie asa: 20hh imun la necunostinta si 30 inteligenta si daca prinzi si sansa de a bloca atacul corporal e perfect asta-s pe stell. pe hammer prin pe toate itemele. absolut toate asa 100% hh inteligenia si viteza farmeculuiwinking si rezistenta la magie

1 răspuns:
| andreigreen a răspuns:

Pe steel trebuie multa int si set universal.