| NextGen a întrebat:

Salut, am mai jucat hammer acum 2 ani, am avut un shaman cu 6 mod si status iar acum as dori sa imi fac un sura full mod +status dar nu stiu ce bonusuri sa pun pe mod. M-a puteti ajuta va rog, stitii vreun ghid bun cu full mod sura sau ceva? Raman recunoscator daca ma puteti ajuta

Răspuns Câştigător
| Constantin_Dicu_1973 a răspuns:

Pai pe sura iti trebuie inteligenta, pv, putere(daca vr sa faci universal mod iti trebuie din toate cate una si 2xhh pe sabie trebuie sa ai neaparat)La armura de sura nu iti trebuie chiar neaparat pv daca vr sa iti faci full. Daca vr trimite-mi un mesaj la id de mess (dicurazvan99) cat de repede poti tu sa imi dai mesaju acela.Ne auzim pe messenger