| phantom2k a întrebat:

ce bonusuri trebuie sa pun pe sv metin2 hammer ca sa fiu bun la duel? sunt SURA!

Răspuns Câştigător
| Atat_Danutz_1992 a răspuns:

Eu zic ca ar fi mai bine cu :critica, patrunzatoare, hh, daca mai pica si 10/15 aparare cu arma e bine

9 răspunsuri:
| DarkAngell a răspuns:

Uite sa fiu sincer majoritatea pe hammer sunt modati. doneaza 10-15 euro si gata au moduri asa ca nu te mai agita cu el si apucate de altu pvm-pvp care nu prea sunt modati ca energy tim sau fun... nu stiu man cauta dar nu hammer acolo e tot lagu si toti modati deci succes

| Freshh a răspuns:

Iti trebuie mult PV, INT(inteligenta) si valoarea atacului sa fie mare.Si daca ai avea si critica ar fi bine.

| Sh4Dow a răspuns (pentru Freshh):

Degeaba daca nu rezisti atacurilor, si la sura nu trebuie valoare atacului sa fie mare te contrazic, atacul magic trebuie sa fie mare.

| ali17 a răspuns:

Sincer sa fiu eu sunt cel mai bun ninja din regatele galben si albastru de pe hammer metin 2!
-la bonusurile 1\5 trebuie sa ai de 2 ori rezistenta magie(pe tot caracteru nu ep un item)
half humans se poate al 8 sau 7 dar cel mai putin al doar 6 itm
dex sa ai pe toate(daca ai ninja
int sa ai ep toate (daca ai sura
str sa ai pe toate (daca ai war
int sa ai pe toate (daca ai shaman
si life energy mult. bafta

| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Uite iti zic cum ar fi perfect la fiecare item in parte :
Coif:semi, magie, int, str.6/7 set nu conteaza set la toate.
Arma:toate alea de status si pui bonus 5
armura:pv, status, si magie 2 status.
alealalta pune ca pe coif da si pv.

| complicata2002 a răspuns:

Trebuie sa ai defence si aia rosie adica viata mare

| Sh4Dow a răspuns (pentru complicata2002):

Nu e asa, Pentru sura trebuie Semi-om, Inteligenta, Pv si apararile.

| NoName123243253 a răspuns (pentru Sh4Dow):

Cica Semi-om de ce tiar trebui Semi-om e numa la pvm

| DjCold a răspuns:

La sura: half-humans pe 3-4 obiecte
inteligenta, strenght, si life energi pe toate
si jos inteligenta si strenght