| swat009 a întrebat:

ce inseamna jocul minecraft tot ma uit pe youtube si tot vad cai interesant ziceti-mi parerea voasta si daca merita sa-l iau Funda

Răspuns Câştigător
| ikerkenzo a răspuns:

Este un sandbox chunk-based. Imaginatia nu are limite acolo, construiesti ce vrei, merita fiecare banut pe el. Textura default nu este foarte grozava insa sunt inca o multime de texturi care se pot adauga.

1 răspuns:
| swat009 explică:

In plus e un fel de roblox da numai ca mai interesant si ce daca nu are grafica aia de viata reala da macar il joaca multibig grin