| LarissaMouse a întrebat:

Unde pot juca minecraft gratuit, fara sa trebuiasca sa platesc ceva? Am vazut pe un canal de youtube cum este jocul si mi se pare foarte interesant happy
Multumesc si imi cer scuze de categorie! happy
Funda big grin

5 răspunsuri:
| stefanvladvlad a răspuns:

Nu poti sa joci online decat doar tu singur
un joc asemanator cu minecraft este worldcraft

| LarissaMouse explică (pentru stefanvladvlad):

Stiu ca trebuie downloadat, dar ma gandeam ca poate exista un site de unde l-as putea copia gratuit.

| stefanvladvlad a răspuns (pentru LarissaMouse):

Nu exista .....am cautat si eu

| LarissaMouse explică (pentru stefanvladvlad):

Am gasit pe telefon happy Nu e acel minecraft pe care trebuie sa il cumperi, e altul care seamana foarte mult, poate e chiar identic. In caz ca te intereseaza, se numeste unofficial minecraft pros. Merge doar daca ai wi-fi deschis. Sper sa te ajute happy

| stefanvladvlad a răspuns (pentru LarissaMouse):

Mersi mult