| Bizzle a întrebat:

Imi merge GTA IV pe acest PC? :
System : Microsoft Windows XP
Proffesional
Version 2002
Service Pack 2

Computer: Intel(R)
Celeron(R) CPU 2. 80GHz
2. 80GHz,2, 00GB of RAM

FUNDA!

6 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Stai calm că nu merge.
Abia dacă poți juca decent GTA San Andreas, de GTA IV nici nu se mai pune problema.

| Bizzle explică (pentru 0rlando):

Gta San Andreas sau VIce City le joc FARA nici o problema, FARA lag!

| Vl4dootz a răspuns:

laughing)) cu 00GB of RAM nici macar mario forever nu merge

| Bizzle explică (pentru Vl4dootz):

E 2,00GB. Baii laughing)). Uita-te mai atent :3

| zedrix a răspuns:

Salut. Colegul meu nu a vazut ca de fapt este 2, 00 gb of ram...
In fine. Treci testul; de procesor si de rami dar nu ai specificat cat de mare este placa ta video ea conteaza 99, 9% din tot jocul daca ai placa video mica jocul iti va merge blocat. Specifica placa ta si cati mb ai la ea.

| Bizzle explică (pentru zedrix):

Unde pot gasi informatii despre placa?