| Vidacu69 a întrebat:

Ce trebuie sa ii fac la sv de samp ca sa intre si altii pe el,adica prietenii,playerii toti, (sv nu este hostat) da lasa asta, vreau sa pun ip la server iar apoi sa intre si altii pe el.Serveru are gm are tot ce ii trebuie,acum vreau sa il fac sa intre playeri pe el, ajutati-ma va rog big grin. FUNDA!

2 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Da linkul pe facebook... pune-l la statusul de mess, skipe etc.

| Vidacu69 explică (pentru WolfgangKreutzfeldt):

Nu la asta ma refeream big grin (cei drept nu prea stiu sa explic). Chiar daca playerii au serveru' lor nu le merge.La mine sa il am in sa-mp scriu doar :7777, nu e pe ip sa poata intra si altii pe el...