| bokorrobert1999 a întrebat:

cine are fifa 2013 pe ps2 imi puteți spune de ce cand eu apas pe pasa el da centrare uneori si cum pot sa repar asta

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Umbla la setarii si schimba butonu.

| andreicaia99 a răspuns:

Pentru ca sunt mai multe configuratii configuratia care o stim toti e config 1 cu x=pasa o=sut patrat=centrare triunghi= pasa lunga tu probabil ai salvat alta setare poti schimba in felul urmator te duci la selecet side si dai r2 pana scrie acolo la mijloc config 1 si dupa gata iti merge cu butoanele care le stiai

| Psycho777 a răspuns:

Fifa 2011 2012 2013 pe ps2 e ca si un fifa07-08... e un 07-08 cu jucatori actualilaughing cel mai penal

| bokorrobert1999 explică (pentru Psycho777):

Tea întrebat cineva stiu cum e ca nu sunt orb data viitoare răspunde cu ceva util