| LupulNecrutator a întrebat:

cine face servere ofer 1 euro

3 răspunsuri:
| Innsbruck a răspuns:

Ai idee cat de greu e sa faci un server? Te poti sterge la c*r cu 1 euro

| Camelia53 a răspuns:

Sunt multi care pot face servere dar in nici-un caz cu 1 euro.
Ma gandesc ca poate nu sti cat inseamna 1 euro si de asta ai zis atata.
1 euro=4, 40431901 lei noi
Deci aproximativ 4 lei. Cum sa platesti pe cineva cu 4 lei, nici daca ar veni sa-ti faca un cont de TPU (exemplu) pentru ca nu ai sti tu nu i-ai da 4 lei, dar pentru un server.

In fine, te sfatuiesc s stergi intrebarea sau sa o modifici la pret.

Ca sa te lamuresc de ce m-a deranjat asa de mult ce ai zis, pentru ca si eu stiu sa fac servere pentru cs si minecraft dar nu ti-as face:
-mi se pare bataie de joc-

| LupulNecrutator explică (pentru Camelia53):

Eu am gasit pe unu prodanflorin care face servere la un euro