| Liviu781 a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate faci si mie un intro frumos in care sa scrie LiviuGaming va rog frumos ca mi-am facut si eu un canal de youtube cu gaming si vreau sa pun inaintea la fiecare videoclip va rog dau funda si sunt vesnic recunoscator... sau sa imi dati un program cu care imi pot face eu

1 răspuns:
| locranfurey a răspuns:

Sony vegas pro/platinum 9-11.
Dar unele backgrounduri trebuie sa le gasesti pe net si sa le descarci.Cu alea standard nu iese ff bine.Succeshappy