| SKillerQSama a întrebat:

Hey salut TPU! am facut un canal pe youtube am facut cateva clipuri dar vreau la fiecare sa fac un anume intro cum pot sa fac un intro la un joc un fel de mini clip. va rog ajutati-ma funda

Răspuns Câştigător
| MskDesign a răspuns:

Daca vrei un intro adevarat, iti recomand after effect.Te vei minuna cand vei descoperi ce poate face.Invata din videotutoriale cum se foloseste, comenzile de baza, si dupa iti faci intro.

| SKillerQSama explică (pentru MskDesign):

Mi-a fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Cu ajutorul anumitor programe: Movie maker, movica, virtual dub, etc.
Gasesti aici:
http://www.idownload.ro/modules/wfdownloads/viewcat.php?cid=174