| anonim_4396 a întrebat:

cine imi poate spune si mie niste jocuri sunt cu masini in afara de gta nfs mostwanted underground hot pursuit cs dau funda

Răspuns Câştigător
| andrymyrytz a răspuns:

Nfs shift1 si 2, cras time 1, 2, 3,4,gta3,gta4,gta san andreas,driver san francisco, superstar v8, mafia1, 2, prison break,race grid,driver parallel, colin macre rally 2, 3, 4,2005,dirt1,dirt2,dirt3,nfs world,nfs nitro, flat out 1, 2, 3,man hunt 1si2, gta4 episode from liberti city etc.IMI DAI FUNDA?

2 răspunsuri:
| ShadoW_1795 a răspuns:

Asphalt 6, nfs undercover,nfs shift,Flat Out,nfs carbon,nfs pro street,crash day,fuel, Colin MCRae Rally 04, Race Driver: Grid

sper ca am fost de folos

| trololooooo a răspuns:

Ai fost de folos mersi