| anonim_4396 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine cu o anumita chestie la metin2. Cum pot sa schimb si eu magiile de la metin de la joc nu de la caracter. de exemplu AURA SABIEI cum pot s-o inlocuesc cu alta magie. sau cum pot sa descarc niste magii de pe net de metin 2. ajutati-ma si pe mine cu un video sau cu un link sa vad si eu cum pot face.

2 răspunsuri:
| NewLeGenD3 a răspuns:

Iti poti reseta skilurile la batrana.

| Cristian_Ciky_1997 a răspuns (pentru NewLeGenD3):

Stai asa ca nu ai inteles eu vrea sa schimb magiile de la metin de la joc nu la caracter