| strelitia a întrebat:

cine site un servear privat metin2 nu conetaza in ce limba numai sa fie pvp pvm dar sa ai otel batalaie ieftine la nega are armuri manmti sa te de de la lvl 1 si max sa fie 250 255 127 DAR CU RATELE FOARTE MARI SA AIBA DE LA 1000% IN SUS,, SI CEL MAI TARE IA FUNADAA" SALL

Răspuns Câştigător
| Lupu_Mihai_1980 a răspuns:

Intra daca Vrei pe metin2United acolo deodata ai level254 te duci la un Npc Si iti face toate magiile la P toate armurile de toate nivelele si chiar armurile folosite de GM si Ga deoarece pe server nu sunt GM si GA e on din 24/24.Dar daca vrei intra pe metin2 Light e mai fain deoarece e romanesc si's mai putin player deoarece pe united aproape mereu serverele sunt full.Pe light nivel maxim e 126 iar start level e 90 la NPc-uri iai tot ce vrei ai yang full si rata e de 1000%. Distractie Placuta.

| ThEEmperoR a răspuns (pentru Lupu_Mihai_1980):

Lol ce stii sa minti:)) Sal. http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Armele, accesoriile si armurile evolueaza de la 65 (iti iei batalie din shop, o faci +9 si evolueaza in sirius... si tot asa pana ce ajungi la o arma de lvl 250). Romani 90%, alte limbi 10%. Servarul este non-hamachii.

2 răspunsuri:
| strelitia explică:

Le-am jucat pe toate 3 si mai placut decat light si modni dac vreti funda dati altele