| anonim_4396 a întrebat:

Cine vrea un cont metin2 ro lvl 40 are pe el mortala +9 pietre +3, fms +9, bratara de argint +9, abanosi +9 si papuci cu pv un pentagon si un coif, astea nu mai stiu sigur + cat sunt, deoarece nu am mai intrat de ceva timp, oricum contul merge, si mai am un cont metin2 LunaRis lvl 244, in joc incepi de la lvl 1 si e pana la lvl 255, tot asa are iteme +9 bonusate full, accesori si itemele sunt de level 225 si am si 2 seturi de sura si war, seturile sunt din accesori de lvl 100+...Cine vrea poate lasa un mesaj happy

7 răspunsuri:
| victor666 a răspuns:

Eu vreau P.S. am jucat si eu lunaris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Victor666 ce lvl ai avut pe lunaris?

| giuliosmecherul2012 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti dau unu de pe mt2 lunaris de 2 war de lvl 102lvl pentru ala de pe ro te implorpuppy dog eyes

| giuliosmecherul2012 a răspuns:

Vreau eu te rog si iti dau unu pe lunaris de lvl 102 care are 2 war de 102lvl te implorpuppy dog eyes

| alexs9D a răspuns:

Cumpar eu contul de pe ro dau bani in real daca stai buc

| Mihai_Diaconu_1995 a răspuns:

Kyller666 da-mi mie plz

| Maxim_Sergiu_1990 a răspuns:

Daca imi dai contul si parola dela ala de 244 metin2 lunaris iti dau 10 euro da imi dai primadata contul si parola dupa aia iti dau 10 euro k pa