| dislike a întrebat:

cum pot face si eu iteme bune metin2 mondial ce bonusuri sunt mai importante adica imi zici ca trebuie pe sabie: 15rezistenta...dar nu pica la fel ce este mai important sa pice vreau sa stiu.Ce bonusuri sunt mai bune? Apropo razboinic corp.
FUNDA

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci treaba e simpla daca asculti cu atentie ce iti zicbig grinaca esti war corp ai nevoie de foarte multa putere si pv si war-ul corp se bazeasa pe hit deci ai nevoie si de critica si patrundere! Ca sa fii bun impotriva war ai nevoie de sabie, 2maini,pv,str(putere),patrundere, critica arme cu pgm mare, semi-om, viteza de atac, la 6/7 trebuie sa ai aparare impotriva war si pv, Imun..La sura ai nevoie de:sabie,rezistenta la magie, pv, critica, str, la 6/7 pv si rezisteanta sura..La saman ai nevoie de:clopot,evantai,rezistenta la magie,la fulger, la vant(la vant e si la sura), critica, patrundere, la 6/7 ai nevoie de pv rez saman..La ninja ai nevoie de:Sageti,pumnal,sabie(poate sa te loveasca si cu o sabie), pv, str, critica, patrundere la 6/7 rez ninja si pv. Sper ca ti-am fost de ajutor dar iti dau un sfat am jucat si eu pe metin2 mondial si cel mai bun character al meu a fost sura bm pentru ca are protectia care iti da multa aparare flama care te ajut si ea mult si skill-urile care sunt 6 si se incarca si foarte repede..Multa bafta

1 răspuns:
| 1Florin1 a răspuns:

Pe sabie : putere, patrundere, critica, Semiom... Bafta.