| Braysto a întrebat:

Cum sa faci un site si cum ridici donatiile? Ma refer adica daca eu imi fac site si vreau ca lumea sa doneze de ex: fac un server de minecraft si dupa imi fac propiul forum cum fac sa doneze lumea cum il setez si cum ridic aceasta donatie de ce am nevoie? Va rog sa imi spuneti!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intregrezi pe platforma folosita (ca presupun ca nu vrei sa il faci de la zero) o modalitate de plata... cu niste cunostinte de programare se rezolva.

| Braysto explică (pentru suntserios):

Da asta am inteles si eu dar vreau comenzi un tutorial video sau scris orice intelegi? Oricum multumesc de raspuns