| Mihay98 a întrebat:

Cum transform o versiunea de server de minecraft 1.4.2 in versiunea 1.4.6? Funda! Repede Va Rog!

3 răspunsuri:
| simona233er a răspuns:

Stii ca tu cand il deschilzi iti apa user, parola, dupa aceea log in sims mai sus este OPTIONS. Da click pe el. Dupa ce se deschide da force update, si gata, ai terminat happy

| Mihay98 explică (pentru simona233er):

Nu minecraft-ul... si serverul de minecraft

| simona233er a răspuns:

Stii ca tu cand il deschilzi iti apare user, parola, dupa aceea log in si mai sus este OPTIONS. Da click pe el. Dupa ce se deschide da force update, si gata, ai terminat happy