| Maryo123 a întrebat:

daca instalez programul Hotspot Shield Launch imi schimba ipul? ca am auzit ca il foloseste unii sa isi dea un-ban pe servere de sa-mp. Daca imi schimba ipul mai am net? ca am incercat odata sa schimb ipul si nu am mai avut net...Deci Ma ajuta si pe mine cineva cu programul Hotspot Shield Launch?

Răspuns Câştigător
| ZendyTeam a răspuns:

1.) IP-ul nu se schimba niciodata
2.) Vei intra prin niste filtre sa zic asa, si acele filtre vor vedea toti, e ca si cum ai avea in fata ta un bodyguard rau ce te pazeste 24 din 24, plus ca va merge mai greu internetul ca vei "naviga" prin serverele lor care sunt unde sunt, departe, si ulterior vei accesa pagina dorita.
3.) Oricum google iti vede IP-ul real, si ca folosesti "PROXY", pentru ca asa se numeste aceasta "chestie".

Stima Zendy.