| RoByTzU123 a întrebat:

Cu ce te ajuta programul hotspot shield? Este folositor sau pot sa-l sterg din pc?

Răspuns Câştigător
| SecretColors a răspuns:

Programul hotspot shield ascunde ip tau de exemplu cand intri pe un site si nu vrei ca datele tale de la ip sa nu ramana acolo activezi programul si automat ai alt ip si tot asa.Acum depinde de tine daca vrei sa il stergi sau nu> xD bafta

3 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Este un program cu care poti ascunde IP-ul.

| WoKy a răspuns:

Iti apara calculatorul sa nu iei virsusi de pe net, si cu aceasta ocazie poti ascunde si ip daca vrei

| sclauu a răspuns:

Sesiuni web, date, cumparaturi online, şi informaţii personale on-line cu criptare HTTPS.
Protejeaza de furt de identitate on-line.
Ascunde adresa de IP pentru intimitatea on-line.
Accesa conţinutul tuturor privată fără cenzura; spre bypass firewall-uri.
Protejeaza la snoopers : acces Wi-fi, hoteluri, aeroporturi, birourile corporative etc.
La asta te ajuta acest program