| azoteu2020 a întrebat:

dati-mi si mie exemple de jocuri de actiune gen prototype 2 cu puteri si cu razboi

Răspuns Câştigător
| kTHK a răspuns:

Astea sunt cele mai bune (sa imi dai funda big grin ) Dishonored, Assasin's creed (toate partile ) skyrim, call of duty black ops, The Walking Death ( asta ii cel mai tare joc pe care l-am jucat ), Batman arkam city, Darksiders 2, Sniper Elite v2, War Of Roses, Battlefield 3, APB Reloaded, Splinter Cell Convictions, Sleeping Dogs (nu e ala cu dalmatieni ci cu gangsteri, super jocu oricum ), Brink, Borderlands 2, Aion, Call of Juarez Bound in Blood, Chivalry Medieval Warfare astea sunt jocur de 5 stele xD

2 răspunsuri:
| q12 a răspuns:

Darksiders (1 si 2), Assassin creed (toate versiunile), GTA San Andras single player cu prototype 2 mod instalat

| roormaf12 a răspuns:

Gta iv, Crysis 2, Darkisders 2, COD, Battlefield 3...