| Tudor_Marian_1993 a întrebat:

Dati-mi exemple jocuri actiune 2009-2008 PC

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

Hulk 2003 ( e vechi dar bun). Hulk 2008, Uefa Champions League 2008-2009, Fifa 07, FIfa 09, Call of Duty 1, 2, . Nu prea stiu jocuri vechi.

7 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Pai nu-s "roc"(daca te referi la muzica se scrie rock, fara suparare nu sunt genu care corcteaza si sunt as la romana laughing )si probabil nici 2008-2009 dar daca ai pc-u bun incearca godfather, crysis 1; 2; 3, assasin cred 1; 2; 3; brotherhood;, mademan(shoter adic impuscaturi)si multe altele. Funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutza94 a răspuns:

Gasesti cele mai bune jocuri chiar aici pe http://downloadjoc.com/category/actiune :D! Bafta

| Tudor_Marian_1993 explică:

Dati-mi de roc

| Tudor_Marian_1993 explică:

Mersi
rock17Naruto

| DinaAdrian a răspuns:

Company of heroes