| JockerStoica a întrebat:

dati-mi si mie niste site-uri de Metin2 Privat dar sa fie romanesc si sa aiba king la magazin pose, semi-om si alte chestii misto si rate mari...

2 răspunsuri:
| Ionescu417 a răspuns:

Sall incearca metin2 candylongju e cel mai fain metin ie cu epice si din epice se face antica are arme si mape noi are si magazin cu pesti din care poti face bani foate usor funda pls

| TheBestGeorge007 a răspuns:

Sall joaca Metin2 RO nu e prea fain dar ...joaca Metin2 Mage e super fain jocul lvl maxim 250 king armuri noi la caini faci lvl 26-30, mape noi