| CranK71 a întrebat:

dati-mi si mie un server de cs cu zm care sa aiba lasere gratuite (cel putin 2) si sa fie cu respawn dau funda. urgent

5 răspunsuri:
| Sm0k3 a răspuns:

Atak.cs16.ro

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Sm0k3):

Trimite-mi-l si mie pe privat sau altfel, dar il vreau si eu daca e cu zm, are respawn si lasere. Si am pus si o intrebare exact cu aceasta, raspunde-mi si la aia. Tot prin sv asta. (sv inseamna server, da?)

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Sm0k3):

E cu zm serverul tau, da?

| dragosbogdan001 a răspuns (pentru Sm0k3):

Bai, el a cerut cu zm! Am mai cautat pe google si de fapt raspunsul tau trebuia sa fie: zm.cs16.ro sau Zm.cs16.ro

| Denysu_Denys_1998 a răspuns:

46.102.116.47:27015..Zm.Olds.Ro