| RRxASk a întrebat:

Sall TPU, de ceva timp nu imi mai merg boxele si nici castile... imi apare "No speakers or headphones are plugged in ". CIie poate sa imi spuna cum sa il repar? Dau fundaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Darks96 a răspuns:

Salut, verifica daca sunt bine inserate in calculator, ori poate acestea numai functioneaza, imprumuta niste casti sa testezi daca ai o problema de la boxele tale, in caz de nu este nici aceasta problema verfica driverul placi de sunet daca este in regula

1 răspuns:
| RRxASk explică:

Mersi mult