| Tis a întrebat:

Deci am un xbox360 si nu-mi merge sa ma joc online cu xbox live
Am cont pe xbox live fara gold membership pus pe el(pe cont)
Acum o luna mi-am luat xbox live gold memberships
Am băgat redeem codul si la un moment dat imi cere sa-mi bag adresa, codul postal si numărul de telefon. Dupa ce le bag imi spune ca acest cod postal nu corespunde cu adresa (ceva de genu).As vrea sa imi dați o adresa si un cod postal, daca se poate si niște sfaturi big grin

4 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Mai intai, ai wifi? Si in al doilea rand, gaseste pe google codul postal si adresa. P.S Funda? ^_^

| Tis explică (pentru DumpyDuck):

Da, am net pe xbox

| AlexIsAnAI a răspuns:

Caută pe internet codul poștal și, dacă ai nevoie de sfaturi, trimite-mi o cerere de prietenie la AlexIsAnAi pe Xbox. See ya!

| Tis explică (pentru AlexIsAnAI):

Am rezolvat problema