| vali118932 a întrebat:

Eu joc de curand Metin2 DR sunt war(razboinic) pe corp si nuprea stiu cum sa-mi bonusez itemele.Ma puteti ajuta sa mi-le bonusez atat PVP cat si PVM? Daca se poate nu vreau raspunsuri de genul,, Ce praf esti! Nu stii sa bonusezi itemele! Lasate de Metin nu e de tine!" Chiar va rog sa ma ajutati cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| gabytzul005 a răspuns:

Buna! In pvp trebuie sa bagi pe cercei semi-om si aparari, pe bratara semiom magie si pv, pe coif magie si semiom pe papuci si colier un pv si aparari si o critica daca se poate.Iar in pvm poti sa iti bagi sageti (aproape oriunde te ajuta) si diavoli(pentru v3, 4) vampiri(pentru dt, demoni). Funda?