| K4ppy a întrebat:

Am alta problemahappy si sper ca puteti sa ma ajutati. Jucatorii de metin experimentati sa imi zica si mie cum sa ma bonusez calumea.Sunt saman pe metin2 europe.defapt am in plan sa ma fac.Deocamdata sunt sura. Cei care stiu cum sa ma bonusez calumea sa imi zica. Cel care imi da cel mai bun Raspuns primeste Funda. O si vreau sa imi fac si seturi..Si vreau sa stiu cum sa scap si eu de plictiseala..Sa am rabdare... Funda+Vot:big grin

5 răspunsuri:
| Memories a răspuns:

Daca o sa te te faci saman trebuie sa iti faci la status full int si apoi iteme bonusate tot cu int ca sa dea dmg mai mare.

| xXteLOVEscXx a răspuns:

Pai baga INT(inteligenta) asta este foarte bun pentru shamy ca sa fii bun la duele, si impotriva monstrilor...Seturi sa-ti faci iei ''objet enchante'' traducerea ar fi obiect incanta sau nu stiu, ma rog, deci asta o sa dureze ceva timp... Sper ca te-am ajutat! Paste Fericit!

| SlenderO a răspuns:

Puneti INT (inteligenta) pe iteme..astea iti fac magiile mai puternice.A..cum este Metin2 Europe? este privat?

| K4ppy explică (pentru SlenderO):

Da este privat foarte belea

| Misaila_Cosmin_1997 a răspuns:

Pai baga in itm tare impotriva saman, sura, war, ninja aparate contra sura, war, saman, ninja pv imun necunostinta baga pietre in arme