| andries221 a întrebat:

Imi puteti spune un site de pe care pot lua un hack pentru nfs world de boost sau bani?

1 răspuns:
| Nuimicitinumele a răspuns:

Cheat engine. pentru boost dai click pe enable speed hack si iti setezi acolo viteza (creste viteza jocului la absolut orice nu viteza la masina ta adica si ploaia se misca mai repede) iar pentru bani uitete aici pentru ca am mai explicat odata http://www.tpu.ro/......si-sa-fie/ dar nu neaparat trebuie sa arunci bani, ideea e sa pierzi o suma de bani sau sa castigi dar de preferat sa pierzi nu conteaza ce suma si sa nu fie o suma cu. sau cu, spre exemplu 1.526.162 bani (yang=bani)