| Ema2017 a întrebat:

Buna TPU ma si eu o intrebare. Cine stie un hack pentru metin2 ro yang sau trade care sa mearga foarte bine si sa fie folositor si nu toate prostiile care se gasesc pe net straight face. Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Nuimicitinumele a răspuns:

Sibiu are dreptate. nu exista trade hack dar daca vrei yang uite ce poti sa faci. cauta pe net cum poti sa intri in metin2 fara sa se mai faca verificarile alea (ma refer la aia cand se incarca inainte sa intri in joc, adica sa intre direct fara sa mai apara aia) deoarece aia verifica daca ai bagat vreun cod in ea (ce am zis eu aici se numeste bypass) apoi downloadezi cheat engine (nu conteaza care) si iti bagi yang cat vrei, poti sa il folosesti si sa iti faci itemele +9 dar trebuie sa le stii codul itemelor (codul la o armura este 11280-11289) si tot felul de chestii (gasesti tutoriale pe net cate vrei la cum sa folosesti cheat engine) dar trebuie sa faci acel bypass. Uite cam cum poti sa faci pentru yang : scrie in cheat engine cati yang ai (ar fi bine sa incerci sa ai maxim 999 yang ca sa nu fie 1.626 vreau sa zic ca punctul ala deranjeaza acolo tongue) apoi dai click pe next scan (vezi sa ai acolo exact value activat nu decrease value sau increase value) apoi cumperi ceva (sau arunci o anumita suma de yang pe jos) (ideea e sa pierzi niste yang ca sa functioneze) si scrii acolo iar cati yang ai si iar dai clic pe next scan (ar fi bine sa faci asta pana iti apare in stanga (acolo unde sunt scrise numere si litere) sa ramana doar 1 sau ma rog un numar mic) apoi cand mai ramai cu putine numere si litere in stanga le selectezi pe toate si dai click pe sageata aia rosie (o sa le mute jos) apoi le bifezi pe toate sa fie cu X (in patratelul acela) si dai dublu click acolo unde scrie "value" si acolo scrii cati yang vrei sa ai (maxim 2000000000 adica 2kkk). Daca nu ai inteles nimic nu-ti face griji pentru ca sunt desulte tutoriale la cum sa folosesti cheat engine. PS: scuze pentru exprimarea "la cum" dar nu am stiut cum sa ma exprim mai bine tongue

| Ema2017 explică (pentru Nuimicitinumele):

Multumesc dar am windows 7 si trebuie dezarhivat ceva si nu am chef o sa vb cu un prieten sa incerce el oricum multumescbig grin

3 răspunsuri:
| iustin987 a răspuns:

Eu stiu
si il folosesc merge

| Sibiu a răspuns:

NU EXISTA "TRADE HACK" este doar keylogger.