| BossSteaua a întrebat:

imi ziceti si mie niste servare de metin2 super tari in afara de valmondial mondial sau hammer va rog ziceti-mi plizzz. dau

4 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Metin 2 mania e fain si ala tongue si tim tongue dinamik oarecum tongue

| MessiVs a răspuns:

Poi poti incerca metin2fun dar ga o murit si s-a dus serveru de rapa
dar poti intra pe metin2earth care e foarte mistowinking te ast

| Ralukutza6 a răspuns:

Salut.Ma incearca metin2 loc dar vezi ca eu pe italiana si trebuie ca sa-ti faci cont sati schimbi netu in italiana e ff fain! Sau imi bine iacontul meu e de lvl 121 maxim este 200 are cal armat puteri al pe arma ceam imi puternica pietre+6 e fai eu nu mai joc si vezi daca primesti un mesaj sa zici si ca e prietenul meu gm si ma face si pe mine gm!big grinNo hai ca te las mai vb si sa trimiti ceva sa vad ca ai primit mesajulbig grin Sa ai grija de cont