| ŜħadØwFcutPťParkour a întrebat:

M-am apucat acu o saptamana de metin 2ro, Nu e genul meu dar l-am incercat. al lv 25 si as vrea sa imi spuneti un hack de yang pesti mana orice... Care sa nu fie detectat de ProHack!
Dati raspuns repede va rog! dau funda.

Răspuns Câştigător
| euviceeu a răspuns:

Ma iti zic eu 2 heckuri care is bune 100%
le-am testat unul e v4a mod iar altul e mt2bob iti pot da doar linkul de la v4a mod heckul are:iti aduna mobi, ii bate singur, ia dopul singur, iti baga likori singur, heck de viteza poti face zi sau noapte, nu zoom heck si nu mai ai ceata de loc (te ajuta la cautat metine) si cam atit... sper ca iti sunt de folos http://www.youtube.com/watch?v=o3SVsDMRpBk&feature=related in dercriere ai linkul! uitate foarte atent cum face heckul si vezi ca dereaza cam 40 de min sa il dawnladezi >>plzz funda

2 răspunsuri:
| ŜħadØwFcutPťParkour explică:

Scuze, sincer sa fiu KentON ai dreptate insa eu caut hack=uri functionabile iar ala de pesti il stiu si eu insa eu caut unul de boti! cei care lucreaza independent fara a fi tu acolo! vreau va rog raspunsuri in continuare, Anticipat!

| KentON a răspuns:

Singurul hack functionabil este hack-ul de pescuit dar este detectabil, nu downloada hack-uri dp net care iti promit ca sunt bune de oarece ele sunt pline de virusi iar daca gasesti vreun blog ceva, care iti cere contul de metin si parolo si o sa-ti bage in cont 1.000.000.000 yang nu face prostia asta pentru ca vei ramane cu siguranta fara contul tau de metin!