| Markoos2 a întrebat:

Sall TPU, m-am gandit sa imi fac un server de metin2 si am luat un video de pe youtube si am facut exact ca el si am ajuns la final, si am vrut sa ma loghez in metin cu :root si pass : 12345 da imi da eroare la server si am dat de multe ori da tot asa face si dupa ce am bagat si portmapu am dat iar si a inceput sa imi apara ceva scria:
Acces violation at adress 0048dD57F i module 'Portmap.exe'. Read of adress 00000B44
imi aparea in continu asta chiar daca dadeam x sau Ok si a trebuit sa il sting. Cine stie de ce sa ma ajute va rog eu cred ca e din cauza ca nu am ales netul bine in virual PC ca eu nu stiu ce net am sunt la AKTA si nu stiu ce net si nu sunt 100% sigur ca din aceasta cauza e.
Daca stiti de ce va rog frumos sa ma ajutati promit ca va voi da funda.

2 răspunsuri:
| Nicolas002 a răspuns:

Descarca Team viewer 10 si ti-l fac eu