| Rob3rt791 a întrebat:

Sall TpU. Nu stiu daca categoria este buna da ma rog... Am si eu o problema la google chrome. De multe ori ascult muzica sau ceva si se opreste si apare shockwave flash has crashed... si e enervant ca apare din 5 in 5 min.

Funda!

Răspuns Câştigător
| celnikar a răspuns:

Descarca-ti safari, poate o sa iti mearga mai bine, si eu am patit la fel.

| Rob3rt791 explică (pentru celnikar):

Da mersi oricum da cred ca il las asa ca mie imi merge perfect chrome'u da e enervant sa faca asa laughing

| Rob3rt791 explică (pentru celnikar):

Da mersi oricum da cred ca il las asa ca mie imi merge perfect chrome'u da e enervant sa faca asa

| Rob3rt791 explică (pentru celnikar):

Da mersi oricum da cred ca il las asa ca mie imi merge perfect chrome'u da e enervant sa faca asa.

| celnikar a răspuns (pentru Rob3rt791):

EU doar am vrut sa-ti sugerez o alternativa big grin

| Rob3rt791 explică (pentru celnikar):

Da oricum...