| ValyBoss2011 a întrebat:

Sall TPU, pe minecraft mi-am luat o textura HD si cand dau sa o deschid mi se blocheaza, dupa care apare Minecraft has been Crashed, ce pot face sa repar? Inafara sa sterg texturabig grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))) Frate, nu e nimic grav tongue Deschide-l de mai multe ori, pana nu iti mai apare aia laughing. Asa am facut eu laughing Chiar daca trebuie sa fac asta de vreo 100 de ori, la un moment dat, nu imi mai da eroare laughing