| deni10 a întrebat:

Sall TPU, stie cineva cum sa instalez acel program pentru bagat masini in gta pe nume GGMM.am incercat dar nu-mi merge. Eu am windows 7.
MULTUMESC

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai GTA San Andreas instalat in pc? Trebuie sa descarci fisierul, dezarhivei apoi copy si paste in folderul Rockstar Games ->GTA San Andreas ->Data ->aici dai paste(lipire)si inlocuire (replace) la toate cele 3 fisiere.Acum da acolo dublu click pe GGMM.exe si deschide programul. Uite si un video sa te ajute
http://youtu.be/PMsxuXVf78M

| deni10 explică (pentru neluL):

Mersi mult

| deni10 explică (pentru neluL):

Da,dar imi apare o eroare.Ce sa fac?