| Anoniymus1 a întrebat:

Sall TPU, stie cineva din ce cauza mi se blocheaza mouse-ul in jocuri tip counter strike sau metin2? Cand intru in counter strike si incerc sa merg in fata, merge dar se blocheaza si tot merge in fata dupa ce iau mana de pe buton, mouse-ul se bloc si dupa 3-4 secunde face miscarile care le-am coordonat eu acum 3 sec

3 răspunsuri:
| Lasvegasnevada a răspuns:

Ai 3 variante.
1.Curatal.
2.Punel pe o carte, caiet, si o sa-ti mearga brici, am aplicat-o eu metoda asta.
3.Cumpara-ti altul.
Salut.

| Anoniymus1 explică (pentru Lasvegasnevada):

Dar in afara unui joc mouse-ul merge perfect

| Isys a răspuns:

Buna, iti poti cumpara un mouse, nu`i cscump sau eventual curata`l...