| andreiuutzzuu a întrebat:

stie cineva un m2bob ca 1.3.1 dar fara virusi si sa mearga sau un hack da yang sau bns itm mt2 ro![va rog frumosss](si sa mearga sa nu aiba virusi)

1 răspuns:
| Constantin_Cosmin_1999_DCUL a răspuns:

Nu exista hack fara virus pentru ca ori ce hac este un virus care contamineaza in cazul m2bob el contamineaza metinul prin dereglarea lui lasandute sa solosesti optiunile pe care le are. Funda? apropo iti tecomand m2bob : www.m2bob.net (doar dezactiveaza antivirusul nu-ti fie frica acest hack nu contamineaza PC-ul)