| andreiuutzzuu a întrebat:

stie cineva un m2bob ca 1.3.1 si sa mearga sau un hack da yang sau bns itm mt2 ro![va rog frumosss]si sa mearga!

4 răspunsuri:
| VladD13 a răspuns:

Nu folosii hack-uri..chiar daca in acel hack include si hshield mai vechi care nu detecteaza hack-ul au gasit o alta metoda de a detecta hackulhappy

| andrey24785 a răspuns:

Sall Andrei m2bob e doar pe bani acum. Daca vrei hack de mantii sau fishbot, buffbot diferite adauga-ma pe mess id gena9595@rocketmail.com sa vorbim dar dai si tu ceva la schimb. si hack de yang nu exista. de bns exista doar pe private. daca esti interesat ma adaugi pe mess adresa e mai sus. Hackuri acum nu exista cam doar aste care ti-am zis apropo eu am si hack de teleportare te teleporteaza direct unde vrei

| andreiuutzzuu explică (pentru andrey24785):

Baga tu Andrey24785 la mess id.americanubeby