| GunHead a întrebat:

Sall TPU, stie cineva unde se gaseste skinul de la bara de start, adica nu culoarea ma refer la forma si daca este intr-un.dll pe undeva prin system32 sau nu?
Intrebare pentru astia mai Hackeri ca vreau sa imi fac o tema deja la mouse am reusit ca am si RocketDock cei care stiu...

2 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Pai fara nici un program iti poti schimba bara apasand click dreapta pe desktop, personalizare (daca ai win 7 ) si vezi acolo tot ce ai nevoie big grin

| GunHead explică (pentru neverwinter):

Asta stiu ma laughing stiu tot si toate setarile pederost eu ma refer la forma ei dreptunghiulara si daca este un.dll care sa contina bara... oricum mersi chiar daca stiam...