| Smw a întrebat:

Sall TPU, Stiti cumva de ce nu ma lasa sa intru la joc in metin2 european? adica intru la caracter dau enter si dupa aia revin la pagina de login

2 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Sunt doua variate ori tu ai lag mare ori sunt lucrari la server.Pentru a scapa de lag inchide toate progamele din bara de langa ceas.

| Energyboy a răspuns:

Sunt doua variate ori tu ai lag mare ori sunt lucrari la server.Pentru a scapa de lag inchide toate programele din bara de langa ceas.