| Fly2Sky a întrebat:

Sall am o problema la european metin2.cand ma conectez intru pe caracter dar apoi ma scoate de ce?

6 răspunsuri:
| Fly2Sky explică:

Spuneti-mi repede va rog Frumoooooossssss!

| Fly2Sky explică:

Dar de vreo 7 zile nu am mai intrat

| GabrielCanabis a răspuns:

Phoi normal k te scoate deoarece este serverul offline sau se da reboot

| GabrielCanabis a răspuns:

Phoi normal k te scoate deoarece este serverul offline sau se da reboot!

| GabrielCanabis a răspuns:

Phoi e sv off se deschide peste vreo 2-3 zile intreaba pe cine vrei k asa imi fake si mie... Funda?

| Fly2Sky explică (pentru GabrielCanabis):

Sa stii c-am asteptat 3 zile si nu ma lasa sa joc cum am mai spus cand ma conectez intru pe caracter dar apoi ma scoate