| AAAdelin a întrebat:

Tocmai am luat minecraft si am o problema, cand ii dau play offline imi apare o eroare cum ca driverul placii video este prea vechi. stie cineva cun pot sa ii dau update ( nu merge din windows update si am windows xp )
Sau cum pot sa aflu ce placa video am ca sa ii caut driverul pe net.
Cel mai rapid si bun raspund primeste FUNDA cat de repede!
V-a rog sa ma ajutati!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Detalii componente pc--> START -> RUN->Dxdiag mai poti scrie si ''msconfig'' sau ''cmd'' iar in cmd scrii-> systeminfo. In toate aflii detalii despre componentele tale din pc.

Bafta!