| laur_9881 a întrebat:

uitati cum vine trebuie.am vrut sa imi fac un sv de metin2 pe hamachi, si de mai multe ori mi-a mers pana ieri...cand am sters tot din htdocs.si am pus homepagul.intram pe ip meu de net.nu are nici o legatura dar intra pe o pagina.am schimbat ip de hamachi de 10 ori si fara noroc.tot imi intra intr-o pagina. fara sa am pornit xampp si portmap. ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Rechin a răspuns:

Laur sa stii ca nu o sa te ajute nimeni pentru ca este foarte greu sa faci un server. Sfatul meu este sa iti downloadezi toate programele again si sa mai incerci.Bafta,Funda?

1 răspuns:
| laur_9881 explică:

Mz.acum am vazut ca nu imi mai intra pe pag aia.voi incerca iar