| opolis000 a întrebat:

Am facut un sv de metin2, l-am configurat, (ip hamachi) tot, ieri, a mers, astazi, imi da eroare mie... am pornit port map, hamachi, portmap configurat cu ip hamachi. 100, netul este rds. Totusi ieri a mers, ba chiar a mers si la ceilalti! Ce sa fac? Nu prea inteleg, de ce nu imi merge acum?

2 răspunsuri:
| mykys a răspuns:

Lol ce simplu e de la conslola scrie : fsck apoi apesi numa : Y pana iti apare exit cv de genu

| ancutarusu03 a răspuns:

Uite eu nu te pot ajuta.Dar am o prietena care este experta in metin 2 si te poate ajuta...Iti dau i-dul ei si cand intra pe mess o poti contacta si iti spune.I-dul ei este :arinuta.denisa,contacteazo!