| Hacker_Piciu_1997 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un laptop maine are procesor i5 ram 8 gb si placa video Intel hd graphics 4000 mere gta 4 pe el happy?

Răspuns Câştigător
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Normal ca merge

7 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

De regula laptopurile nu sunt facute pentru gaming, caci au placile video integrate in placa de baza. cu aceeasi bani iti puteai lua un pc desktop net superior si numai bun de gaming. Laptopul e ceva mai scump si mai putin performant, asa portabil cum e

| TeddyPaul a răspuns:

De acord cu Rigel...+1 cu dekstop......mai bune pc-urile decat laptopurile daca vrei sa te joci

| Tentacle111 a răspuns:

Gta 4? La procesor i5 ar trebui sa mearga si Gta 5.Eu sunt sigur ca merge.M-ai asteapta si alte raspunsuri.

| Hacker_Piciu_1997 explică:

Deci o sa mearga gta 4 bine?

| Hacker_Piciu_1997 explică:

Nu ma int unitatile eu doar vreau sa stiu daca merge pe laptopu asta gta 4 http://www.cel.ro/......mi-gold-l/

| FlaKez a răspuns:

Normal ca merge..ar fi culmea..adevarat k laptopurile nu sunt facute pentru jocuri dar merge.e am i3 sh merge bine