| alexmason a întrebat:

vreau sa stiu cine ma poate ajuta si pe mine sa iau o salvare de pe net pentru jocul call of duty black ops 1.
Am windows 7 ultimate cu 32 bits.
Va rog ajutati-ma sa stiu cum pot lua o salvare de pe net.
Pentru cel mai detaliat raspuns dau funda.

Răspuns Câştigător
| Warchild a răspuns:

Call of Duty: Black Ops UNLOCKER #2
Call of Duty: Black Ops UNLOCKER #1

27 răspunsuri:
| Warchild a răspuns:

Salut
Scrie in bara de adrese:gamecopyworld call of duty black ops si la Game Trainers & Unlockers:al treilea sau al patrulea de jos, sper sa-ti fie de folos happy

| alexmason explică (pentru Warchild):

Scuze dar care este bara de adrese?

| alexmason explică (pentru Warchild):

Gata am gasit ce mi-ai spus sa caut dar nu inteleg mare lucru pentru ce este acest site?

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Aici gasesti tot ce-ti trebuie pentru orice joc, din lista aia lunga de la gametrainers@unlockers, al 3 lea si al 4 lea fisier de jos sunt salvarile pe nivelul recrut, e ceeea ce cauti tu happy

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Da click pe al 3lea s-au al 4lea, pagina se duce in jos apoi dai click pepatratul din stanga, alegi mirror 1 sau 2, astepti 10 sec si dai skip add, si dai click pe direct link si salvezi fisierul unde vrei tu apoi in folderul de salvari a jocului happy, sa-mi spui daca ai reusit, e simplu happy

| alexmason explică (pentru Warchild):

Prietene intra tu pe site si spune cu exactitate pe care sa le downloadez spune cum se numesc fisierele 3 si 4 de care spui ca am nevoie ca eu am descarcat ceva
eu am descarcat si mi-au aparut tot felul de tampenii

| alexmason explică (pentru Warchild):

Am dat click dreapta pe folderul save(cel downloadat)-copiere, apoi am intrat in joc am dat click dreapta pe folderul players al jocului si am dat lipire si mi-a aparut ceva in care ma intreaba daca vreau sa salvez si sa inlocuiesc salvarile luate de pe net cu cele din folderul save am dat la toate salvare si inlocuire si dupa am intrat in joc am dat la campaign si acolo imi apar tot cinci nivele facute in loc de toate.
daca vreai la ora 12:00 pe 22 decembrie intri cu teamwiewer pe calculatorul meu si rezolvi tu te rog

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

LA MULTI ANI
Scuze n-am mai intrat aici, ai rezolvat problema?

| alexmason explică (pentru Warchild):

Da am apasat pe space in mod repetat m-am ridicat de pe acel scaun m-am dus la calculator si am tastat 3archer parca. Si mi le-a deblocat pe toate. La multi ani!

| alexmason explică (pentru alexmason):

Apropo la jocul call of duty 2 vreau sa bag un mod german dar nu stiu cum si nici nu stiu de unde sa descarc

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Incearca mai jos si spune-mi daca a functionat:
http://www.gamewatcher.com/mods/call-of-duty-2-mod/german-mod

| alexmason explică (pentru Warchild):

Imi spune ca e virusat
alt link stii?

| alexmason explică (pentru Warchild):

Tot virusat

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Esti sigura ca e virus? Majoratitatea antivirusurilor raporteaza ca si virusi fisierele de tip crack, mod tot ce e,, ilegal''.Eu nu folosesc deloc antivirus.Nu stiu ce sa zic daca nici asta nu e bun

| alexmason explică (pentru Warchild):

A mers multumesc
dar stii cum sa bagi misiuni noi in call of duty 2 si 5?

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Nu inteleg, adica cum s-a bag misiuni noi?
Te referi la harti neoficiale facute de comunitate?

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Am jucat si primul call of duty si al doilea, apoi world at war si seriile modern warfare, modern warfare 2 si 3 + black ops 1 si 2 le am originale pe steam.Nu stiu prea multe despre call of duty 2 decat ce am jucat camapania singleplayer

| alexmason explică (pentru Warchild):

Ce sunt aceste harti neoficiale facute de comunitate?

| alexmason explică (pentru Warchild):

Am bagat relese mod in call of duty 2 si cand vreau sa intru sa fac acele noi misiuni imi iese de la joc si imi apare:,, Fatal error: recursive error after Hunk_AllocAlign failed on 230820 bytes (total 200 MB, low 1MB, high 198 MB''

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Ce configuratie de PC ai?

| alexmason explică (pentru Warchild):

Adica?

| alexmason explică (pentru alexmason):

Am bagat o harta neoficial in joc si cand intru sa fac acea misiunea nu gasesc niciuna noua
daca vrei intri pe teamwiever si faci tu treaba

| alexmason explică (pentru alexmason):

How to install:

Am pus misunea red square masacre in main folder si tot nu o gasesc.
Asa se intaleaza.
Put the Redsquare.iwd inside your Call of Duty (2) main folder.
Run the SP shortcut and bring down ~ and type /map redsquare.

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Cata memorie ram ai?

| Warchild a răspuns (pentru Warchild):

Configuratie PC, adica:procesor, memorii, placa video

| alexmason explică (pentru Warchild):

Gata am reusit am intrat in folderul save al jocului si am gasit undeva seta com megahunks 200 am sters 200 si am bagat 1024 si acum merg toate
dar acum as vrea sa stiu cum pot baga misiuni noi de exemplu am vrut sa bag
misiunea eastprussian offensive si cand am dat la readme sa vad cum se
instaleaza imi spune asatongueut the eastprussian inside your Call of Duty (2) main folder.
Run the SP shortcut and bring down ~ and type /map eastprussia

| Warchild a răspuns (pentru alexmason):

Call of Duty: Black Ops UNLOCKER #2
Call of Duty: Black Ops UNLOCKER #1